Товариство “Відважних” ввело в експлуатацію новий житловий комплекс “NOVATOR Ірпінь” раніше запланованого терміну на 11 місяців. Зараз товариство “Відважних” є єдиною будівельною компанією регіону, яка вводить житло в експлуатацію без затримок та раніше очікуваного строку, а такою повністю виконує свої зобов’язання перед інвесторами будівництва.

Жк Новатор в Ірпені здали в експлуатацію

Житловий комплекс «NOVATOR Ірпінь» повністю зданий та найближчим часом чекає заселення своїх мешканців. «NOVATOR Ірпінь» – житловий комплекс комфорт-класу, який розташований поряд з Ірпінською Набережною, яка слугує мешканцям місцем активного відпочинку, пікніків, прогулянок та фотосесій.

ЖК «NOVATOR Ірпінь» побудований з особливим контролем якості, із застосуванням високотехнологічних методів будівництва та матеріалів європейської якості. Територія ЖК закритого типу, під охороною та відео-наглядом. Доступ до квартир мають лише мешканці будинку через систему «Face-ID».

В Ірпені здали в експлуатацію новий ЖКВ Ірпені здали в експлуатацію новий ЖКВ Ірпені здали в експлуатацію новий ЖКВ Ірпені здали в експлуатацію новий ЖК

У житловому комплексі є внутрішня інфраструктура з усім першочергово необхідним (власний дитячий майданчик для відпочинку закритого типу, аптека, продуктовий магазин тощо).

Довідка

Товариство «Відважних» - група будівельних компаній. СЕО товариства «Відважних» виступає екс-мер Ірпеня Володимир Карплюк. Вже з 2010 року товариство збудувало 16 житлових комплексів. Компанія створила та управляє такими проектами в галузі нерухомості, як ЖК «Новатор» «Варшавський Двір», «Річ Таун Буча», «Буча Квартал», «Центральний», «Парковий», «Лісова Буча», «Полтавський», «Централ Хауз».